Tieto príbehy píšu páni život a roman pavlík. Obaja sú navonok v príjemnom vzájomnom vzťahu. V skutočnosti si však rozumejú raz viac – inokedy, povedzme si pravdu – vôbec. U oboch je však celkom sympatické, že tomuto porozumeniu nedávajú najvyššiu prioritu, ale hľadajú na sebe tie najlepšie stránky.

Povedali o živote: „Šťastie tvojho života záleží na druhu tvojich myšlienok.“ —  Marcus Aurelius vládca starovekého Ríma 121 – 180

Povedali o romanovi: (pravda je taká, že toto píše na svoju adresu sám – nazdáva sa, že to tak lepšie vyzerá) “Vždy, keď natrafí na niečo s potenciálom povzbudiť ľudstvo prípadne dokonca človeka, má mocné nutkanie podeliť sa. Rád to robí obrazom, textom, ale najradšej ich kombináciou. Je zaujímavé, že na tieto veci naráža akosi často – dokonca má podozrenie, že za ním chodia samé…”

Roman ľúbi svoju manželku, s ktorou chodil od 16-tich a je hrdý na tri vydarené deti. Čas i priestor pre neho prestávajú existovať keď je na bicykli alebo na potulkách prírodou – áno s fotoaparátom. Jeho kreatívny pohľad na život mu spôsobil nemálo komplikácií. A ešte viac radosti.”

Vitajte – ste tu správne!

🙂